Zlatnická dílna - výroba šperků

Zlatnická dílna zlatníka Štěpána Hroníka Vám vyrobí šperk dle Vašich požadavků, můžete si design šperku zvolit sami , nebo využít talentu našeho zlatníka, který Vám návrh šperku zhotoví.

Naše dílna Vám nabízí velmi luxusní šperky, které procházejí tím nejpečlivějším zpracováním.

V nabídce jsou šperky dámské, pánské i dětské.

Vyrábíme také šperky , které nejsou v klasické nabídce dostupné - např. BROŽE , SPONY DO VLASŮ, ORIGINÁLNÍ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY . 

Šperky pro Vás standartně vyrábíme ze stříbra 925/1000, zlata 585/1000 (14 karátů) a to v barvách žluté, bílé , a růžové, či jejich kombinací na přání ze zlata 750/1000 (18 karátů).

Můžeme Váš šperk také  porhodiovat – elektrolyticky pokovit rhodiem - platinovým kovem s vysokým leskem, bělostí a zvýšenou chemickou odolností.            ( používá se hlavně na bílé zlato a stříbro, lze však nanést i na žluté zlato)

Nově nabízíme výrobu ze stříbrné slitiny Sagin, ryzosti 925/1000, která oproti běžně používané slitině stříbra je o něco tvrdší a hlavně NEČERNÁ.

Standartně trvá výroba nového šperku 3 – 4 týdny, v případě nutnosti se lze dohodnout na kratším termínu dle aktuálního množství přijatých zakázek.

Připravujeme pro Vás vzorník povrchových úprav, ze kterých si můžete vybrat tu pravou pro Váš nový šperk.

Zhotovujeme také rytiny do šperků, a to jak písma (věnování apod. ) , tak rytiny ozdobné.

Zakazkova-vyroba       Andel