top of page

Snubní a zásnubní prsteny značky Štěpán Hroník

Snubní prsteny na míru se značkou ŠTĚPÁN HRONÍK

Naše zlatnická dílna Vám nabízí zhotovení snubních prstenů dle Vašeho přání

Připravili jsme pro Vás vzorkovnici snubních prstenů značky Štěpán Hroník a jedinečnost ruční výroby si můžete prohlédnout a nechat se jí inspirovat. 

Nabízíme ruční výrobu snubních prstenů , které symbolizují věrnost a stávají se součástí průběhu celého našeho života, proto bychom jejich výběru měli věnovat velkou pozornost.

Každý z nás je individuální osobností , díky zakázkové výrobě si můžete zvolit Vaše snubní prsteny tak, aby vyhovovaly všem Vašim požadavkům.

Snubní prsteny standartně vyrábíme ze stříbra 925/1000, zlata 585/1000 (14 karátů) a to v barvách žluté, bílé a růžové, či jejich kombinací ,na přání ze zlata 750/1000 (18 karátů).

Ke snubním prstenům z naší dílny vystavujeme Certifikát o ruční práci šperku s veškerými informacemi o šperku a radami pro jeho údržbu.

Ke snubním prstenům zajišťujeme záruční i pozáruční servis - leštění v záruční době zdarma, povrchové úpravy , úpravy velikostí za zvýhodněné ceny.

Kameny ve snubních prstenech lze zvolit dle Vašeho přání, nabízíme drahé kameny, brilianty, zirkony, přírodní kameny – safíry, smaragdy …

Galerii snubních prstenů naleznete níže na stránce

Zásnubní prsteny na míru

Zásnubní prsteny značky Štěpán Hroník 

Zásnubní prsten je pro každou ženu jeden z nejkrásnějších darů, který může za svůj život dostat.Proto dáváme každému jedinečnému přání velkou pozornost a soustředíme se na každý detail.

Díky konzultaci přímo s výrobcem zlatníkem Štěpánem Hroníkem máte možnost mít zásnubní prsten přesně podle Vašich přání.

Zásnubní prsteny standartně vyrábíme ze stříbra 925/1000, zlata 585/1000 (14 karátů) a to v barvách žluté, bílé a růžové, či jejich kombinací ,na přání ze zlata 750/1000 (18 karátů).

Ke zásnubním prstenům z naší dílny vystavujeme Certifikát o ruční práci šperku s veškerými informacemi o šperku a radami pro jeho údržbu.

Ke zásnubním prstenům zajišťujeme záruční i pozáruční servis - leštění v záruční době zdarma, povrchové úpravy , úpravy velikostí za zvýhodněné ceny.

Kameny ve snubních prstenech lze zvolit dle Vašeho přání, nabízíme drahé kameny, brilianty, zirkony, přírodní kameny – safíry, smaragdy …

Galerii snubních prstenů naleznete níže na stránce

bottom of page